Pre dopravu zadarmo
nakúpte ešte za 35,00
Košík. 0,00

Doprava a platba

Spôsob dodania

Tovar vám dodáme výhradne prostredníctvom Slovenskej pošty 1. triedou. Tovar odosielame po pripísaní vašej platby na náš účet.

Dodacia lehota znamená, do koľkých dní danú zásielku odosielame. K tejto dobe je potrebné pripočítať dobu, ktorú trvá doručenie zásielky k vám. Dnes už pošta štandardne doručuje zásielky do dvoch pracovných dní, v čase predvianočného náporu (najmä posledné týždne roku) to však nevieme garantovať.

Poštovné poplatky.

Cena poštovného je 2,40 €. Pri sume objednávky nad 35 € poštovné neplatíte (platí pri objednávke na Slovensko).

Uvedená cena platí iba pre odoslanie zásielok na Slovensko prostredníctvom Slovenskej pošty a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie.

V prípade záujmu zaslať objednaný tovar alebo predplatiť si časopis mimo Slovenska sa o možnostiach, spôsoboch a cene dopravy informujte u nás mailom alebo telefonicky.

Spôsob platby

Platba vopred prevodom – prevodným príkazom pred odoslaním tovaru (po zadaní objednávky sa vám zobrazí číslo účtu a variabilný symbol, objednávka bude odoslaná po pripísaní sumy na náš účet číslo IBAN SK5102000000000341643602, BIC/SWIFT – SUBASKBX).